zemin

Duvardan duvara halılar

 

Pvc zemin kaplama

 

parke çeşitleri

 

Parke seçerken;

 

parke alırken nelere dikkat etmeli

 

 

Laminat parke markasını belirlerken , alacağınız laminat parkenin sizin bulunduğunuz şehir 'e uyum sağlamış mı sorusunu parkecinize sorun. Örneğin bir parke markası Nevşehir'de iyi sonuç verebilir ama Rize'de sorun yaratabilir.Neden: Nevşehir de rutubet , nem oranı farklı , Rize'de daha farklıdır. Bunun için biz Nevşehir'de VARİO diyoruz. Bölgenizde hangi marka laminat parke genleşme ,şişme yapmıyorsa onu tercih edin.
Dikkat edeceğimiz diğer özellik laminat parkenin ne kadar zamandır uygulandığı. Yani Türkiye ye ithal mi geliyor?Türk firması mı ? Kaç yıldır bu sektörde imalat veya ithalat yapıyor? Bütün bu bilgilerin bizle ne alakası var demeyin. Çünkü bir çok firmanın laminat parke sektöründe fabrikaları yok ve bu firmalar günübirlik fason çalışıyorlar.Bu ürünlerin bu gün için tehlikesi yok gibi görüne bilir ama bu firmaların üretim devamlılığı olmadığı için parkenizde tamirat veya diğer odaları yaptırmak isteseniz ; renk ve aynı ürün devamını bulamayabilirsiniz.VARİO'yu terçih etmeniz için bir neden daha.
Dikkat edin biz kaliteyi ucuza veriyoruz sadece bir slogandır. Bunlara inanmayın, aldanmayın. Unutmayın iyi mal iyi para .Laminat parke piyasasın da da kanserojen olup olmadığı bilinmeyen parkeler çok miktarda vardır. Sizin anlayacağınız bir kaç ip ucu vereyim.

   1.Yerli fabrikalarımız laminat parkede Dünyada bir numaralar.Yerli markalardan korkmayın . 
    2. İthalse direk fabrika imalatı mı , yoksa fason laminat parke mi öğrenin. Nasıl mı ? Laminat parke imalatı yapan 3-5 büyük firma var,Aklınıza şu soru gelebilir fason laminat parkelerde aynı fabrikalarda üretiliyor demeyin . Renk devamlılığı olmaya bilir,mutlaka kaliteden taviz verecektir. 
    3. Laminat parke markasının kaç çeşit renk , desen ürünü var dikkat edin , sebebi büyük ve kaliteli laminat parke firmalarının çok renk seçenekleri olur. 
    4.   Laminat parkenin renk desen tabakası olan üst dekoratif filim tabaka ne kadar parlak al olursa o  kadar iyidir. Çünkü ucuz uzak doğu laminat parkeleri genelde mat ve soluktur. 
    5.Parkenin kalınlığı 7  ve 8 mm olması  idealdir. 
    6. Laminat parke gibi altına serilen şilte , süpürgeliği de eşik çıtası gibi sonlama aparatlarının kalitesini de sorgulayın.
 
Laminat parkenin markası kadar döşeyen ustada çok önemlidir. Bunu dikkate alarak kalitesinden , işçiliğinden emin olduğunuz firmaya yaptırın. Pazarlıkta fiyat kırmadan ziyade oluşabilecek arızalarda servis hizmetlerini sorgulamanızı , çünkü parkede duvar gibi devamlı bakım ister.

 

 

Çamsan,Vario, Floorpan, , Moonloc, classen, kaindl, terraclick, trendyfloor,dendro,kps,bkb laminat parke ve lamine parke çeşitleri ile kaliteli parke çeşitlerimiz ile beylikdüzü hasırcılar çarşısında  laminat parkeler ve lamine parkeler ile montaj dahil hizmet vermekteyiz

 

parke , parke çeşitleri , laminat parke , lamine parke, beylikdüzü parke, bahçeşehir parke,ucuz parke, spot parke